Wycieczka dwudniowa

W dniach 19 – 20.06.2015 parafia organizuję wycieczkę objazdową do: Kazimierza Dolnego, Sandomierza oraz Baranowa Sandomierskiego.
-

1. dzień – wyjazd w godzinach porannych, przejazd w kierunku Kazimierza Dolnego. Zwiedzanie Kazimierza: zabytkowa zabudowa Rynku z kamienicami i studnią, kościół Farny, spacer po wzgórzach otaczających Kazimierz (Góra Trzech Krzyży). W miarę dostępności czasu muzeum sztuki. Transfer do Puław, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

-
2. dzień – po śniadaniu wyjazd do Sandomierza i zwiedzanie: rynek, podziemna trasa turystyczna, Katedra, Brama Opatowska, dziedziniec zamku. Czas wolny, wyjazd w drogę powrotną. Zwiedzanie zamku w Baranowie Sandomierskim. Zakończenie wycieczki w godzinach wieczornych.

Świadczenia:
- transport autokarem turystycznym
- 1 nocleg w hotelu, pokoje 2 osobowe z łazienkami
- wyżywienie; 1 śniadanie, 1 obiadokolacja
- opieka pilota
- przewodnik
- ubezpieczenie NNW do sumy 5000PLN

Cena:
30 osób – 325 zł,
40 osób – 274 zł

Cena nie zawiera biletów wstępu do zwiedzanych obiektów.

Orientacyjne koszty biletów wstępu:
- Muzeum Sztuki Złotniczej  6,00zł
- Góra trzech Krzyży  2,00zł
- Podziemna Trasa Turystyczna  10,00 zł
- Brama Opatowska  4,00zł
- Zabytkowe Kościoły  2,00zł
- Zamek w Baranowie Sandomierskim 15,00zł

Uwaga: Podany program jest programem ramowym i może ulec zmianie z przyczyn niezależnych od biura turystycznego (np.pogodowych).

Zapisy wraz z wpłatą zaliczki 100 PLN od osoby, w zakrystii.