Archiwum z kategorii „Zapowiedzi“

Zapowiedzi przedmałżeńskie

*********************************

KOŁODZIEJCZYK Marcin,syn Adama i i Urszuli Płonka, urodzony: 06.11.1987r, Bielsko-Biała, zamieszkały: Kozy,ul,Przepiórek 3.
PĘKALA Anna,córka Janusza i Jolanty Koczaj urodzona: 28.04.1991r.,Bielsko-Biała, zamieszkała: Kozy,ul.Podgórska 65.

*********************************

SKRZYP Krzysztof,syn Józefa i Lucyny Kociołek, urodzony: 16.09.1992r, Bielsko-Biała,zamieszkały: Juszczyna 154.
ROSIK Izabela,córka Andrzeja i Agaty Haczek, urodzona:18.02.1992r, Bielsko-Białazamieszkała: Kozy,ul.Wieżowa 31.

**********************************

SZTEFKO Łukasz,syn Józefa i Marioli Jura, urodzony:10.11.1990r, Bielsko-Biała,zamieszkały: Kozy,ul.Wiosenna 30.
ROZMUS Klaudia,córka Bogusława i Bożeny Skok, urodzona:18.09.1993r, Wałcz,zamieszkała: Kozy,ul.Wiosenna 30.

**********************************

MICHALIK Dawid,syn Franciszka i Grażyny Pinas, urodzony: 30.12.1987r, Bielsko-Biała,zamieszkały:Czechowice-Dziedzice, ul.Łukasiewicza 37/1.
GĘGOTEK Justyna,córka Renisława i Ewy Zemła, urodzona:17.11.1988r, Bielsko-Biała,zamieszkała:Kozy,ul.Podgórska 46c.

**********************************

HACZEK Szymon,syn Stefana i Marii Kućka urodzony:Bielsko-Biała.31.10.1993r zamieszkały:Kozy,ul.Krakowska 64.
PAWIŃSKA Katarzyna,córka Leszka i Barbary Ornasta urodzona:Bielsko-Biała,12.05.1995r zamieszkała: Czaniec,ul.Konwaliowa 14.

**********************************

WOŹNIAK Jonasz,syn Marka i Lucyny Sztefko, urodzony:Bielsko-Biała,13.02.1988r,zamieszkały:Kozy,ul.Wiosenna 3.
DYBCZAK Jagoda,córka Andrzeja i Katarzyny.. urodzona:Żywiec,24.06.1988r,zamieszkała:Żywiec,ul,Przemysłowa…

***********************************

SNAKOWSKI Michał,syn Henryka i Ireny Grabowskiej,urodzony: Wodzisław Śląski,20.02.1986r,zamieszkały:Czeladź,ul.Szpitalna 61m 8.
MALARZ Magdalena,córka Czesława i Jadwigi Spisak, urodzona:Bielsko-Biała,09.07.1987r,zamieszkała:Kozy,ul.Tęczowa 17

***********************************

KOLANKO Tomasz,syn Andrzeja i Doroty Pijak, urodzony: Bielsko-Biała,30.10.1989r, zamieszkały:Kozy,ul.Zdrojowa 43.
DOBIJA Justyna,córka Andrzeja i Teresy Handzlik, urodzona:30.11.1993r,zamieszkała:Kozy,ul.Podgórska 63.

***********************************

WIECZOREK Grzegorz,syn Jerzego i Marii Kania, urodzony:11.04.1988r,Bielsko-Biała,zamieszkały:Szczyrk,ul.Kwiatowa 12
HANDZLIK Joanna,córka Andrzeja i Jadwigi Orawczak, urodzona : 06.01.1988r,Bielsko-Biała,zamieszkała: Kozy,ul.Zagrodowa 10.

***********************************

KUBICA Krzysztof,syn Bogusława i Urszuli Dyczek, urodzony: 07.07.1992r, Bielsko-Biała,zamieszkały: Bielsko-Biała,ul.Kapitańska 29
LASZCZAK Klaudia,córka Jarosława i Grażyny Honkisz, urodzona: 30.06.1992r, Bielsko-Biała,zamieszkała: Kęty,Kępa Lewa 3

***********************************

KUBICA Krzysztof,syn Bogusława i Urszuli Dyczek, urodzony:07.07.1992r w Bielsko-Biała, zamieszkały: Bielsko-Biała,ul.Kapitańska 29.
LASZCZAK Klaudia,córka Jarosława i Grażyny Honkisz urodzona:30.06.1992r w Bielsko-Biała, zamieszkała: Kęty-Podlesie,Kępa Lewa 3.

************************************

BIENIAS Damian,syn Mirosława i Danuty Kruczalak, urodzony:Bielsko-Biała, 18.09.1990r, zamieszkały: Kozy,ul.Łukowa 18.
NICZYJ Kinga,córka Marka i Marii, urodzona:Bielsko-Biała, 28.05.1990r, zamieszkała: Kozy, ul Działy 18.

************************************

HACZEK Wojciech,syn Stefana i Marii Kućka, urodzony:23.01,1982 w Bielsko-Biała, zamieszkały:Kozy,Krakowska 64.
MAJEWSKA Alicja,córka Janusza i Urszuli Gajda, urodzona:10.11.1982r w Bytom, zamieszkała: Kozy,ul.Krakowska 64.

************************************

KOPYTKO Andrzej,syn Mariana i Anny Migdołak, urodzony: 26,11.1984r, Wadowice, zamieszkały: Kozy,ul. Wiosenna 48/2.
WĘGRZYNKIEWICZ/POWROŹNIK Agnieszka, córka Tadeusza i Marii Dziendziel, urodzona: 16.12.1978r, Oleśnica,zamieszkała: Kozy,ul.Wiosenna 48/2.

************************************

KANCLERZ Jakub,syn Jana i Marzeny Tatara,urodzony:13.11.1990r,Lublin, zamieszkały: Czerniejow 91.
KOMĘDERA Agnieszka,córka Zbigniewa i Agaty Osierda, urodzona: 17.02.1990r,Bielsko-Biała, zamieszkała: Kozy,ul.Podgórska 50A.

*************************************

OBAJTEK Tomasz,syn Aleksandra i Zofii Prochownik , urodzony: 07.12.1990r, Bielsko-Biała, zamieszkały:Kozy,ul.Cisowa 30.
PĘKALA Agnieszka,córka Janusza i Jolanty Koczaj, urodzona: 25.05.1994r, Bielsko-Biała, zamieszkała:Kozy,ul.Podgórska 65.

*************************************

COPIJA Grzegorz,syn Henryka i Urszuli Mędrala,urodzony:30. 03.1987r,Bielsko-Biała,zamieszkały:Bielsko-Biała,ul.Tuwima 86m22
KĘDROŃ Dagmara,córka Adama i Jolanty Krupa,urodzona: 10.10.1992r,Bielsko-Biała,zamieszkała:Kozy,ul.Łukowa 2.

*************************************

HADZLIK Mateusz,syn Tadeusza i Renaty Konior,urodzony: 11.03.1990r,Bielsko-Biała,zamieszkały:Kozy,ul.Koncertowa 2.
JANOSZ Dorota,córka Tadeusza i Barbary Szpindler urodzona: 01.12.1994r,Bielsko-Biała,zamieszkała:Kozy,ul.Urocza 6

*************************************

GÓROWSKI Krzysztof,syn Stanisława i Marii Górowskiej, urodzony:28.02.1977r. Bielsko-Biała, zamieszkały: Kozy,ul.Jaskółcza 48.
ZADAK Weronika,córka Adama i Marty Biernat, urodzona: 17.02.1985r. Kraków, zamieszkała: Kozy,ul.Jaskółcza 48.

*************************************

STWORA Mateusz,syn Leszka i Aleksandry Więcek, urodzony: 06.06.1992r. Bielsko-Biała, zamieszkały: Kozy,ul.Podgórska 90B.
OZIMINA Karolina, córka Sławomira i Lucyny Kawa, urodzona: 30.09.1992r. Tychy, zamieszkała: Bestwina,ul.Krakowska 139.

*************************************

KOTERBA Andrzej,syn Stanisława i Teresy Syjud,urodzony: 12.11.1980r. Szczawnica..
HERMA Małgorzata,córka Adama i Władysławy Stachura,urodzona:05.04.1982r.Wadowice.

**************************************

KORALEWSKI Jakub,syn Jacka i Ewy Matejko,urodzony: 01.03.1988r. Bielsko-Biała,zamieszkały:Kozy,ul.Dobra 7.
DAWCZYK Anna,córka Mariana i Urszuli..urodzona: 07.12.1987r. Cieszyn,zamieszkała:Cieszyn,ul.Zajęcza 21.

**************************************

Marszałek Rafał, syn Pawła i Agaty Rusin, urodzony 16.03.1987 w Bielsku-Białej, zamieszkały w Bielsku-Białej ul. Witosa 19.
Osierda Sabina, córka Władysława i Anny Raczek, urodzona 08.10.1985r w Bielsku-Białej, zamieszkała w Kozach ul. Gajowa 10.

**************************************

Obarowski Paweł, syn Marka i Ewy Suchockiej, urodzony 20.09.1991r w Brodnicy, zamieszkały Rypin ul.Wojska Polskiego 5/22
Kalich Beata, córka Wiesława i Danuty Bronhard, urodzona 13.08.1990r w Bielsku-Białej, zamieszkała Kozy ul. Krakowska 63c

**************************************

Paweł Witold, syn Tadeusza i Renaty Kołodziejczyk, urodzony 28.02.1990r w Bielsku-Białej, zamieszkały w Kozach ul. Podgórska 52
Romik Paulina, córka Marka i Urszuli Rak, urodzona 10.04.1991r w Bielsku-Białej, zamieszkała w Pisarzowicach ul. Pasieki 3a

**************************************

Byrski Bartłomiej, syn Ryszarda i Katarzyny Kaput, urodzona 04.02.1991r w Bielsku-Białej, zamieszkały Kozy ul.Zdrowia 2
Ćwiertnia Natalia, córka Ryszarda i Ireny, urodzona 09.09.1994r w Bielsku-Białej, zamieszkała w Porąbce ul. Bukowska 92

**************************************

Handzlik Paweł, syn Jana i Ewy Chorąży, urodzony 23.06.1990r w Bielsku-Białej, zamieszkały w Kozach ul. Podgórska 57
Olma Marzena, córka Andrzeja i Danuty Laszczak, urodzona 07.04.1988r w Bielsku-Białej, zamieszkała w Kozach ul. Brzozowa 15

**************************************

Kos Łukasz, syn Andrzeja i Edyty Liboska, urodzony 19.10.1994, zamieszkały w Kozach ul. Podgórska 6.
Sury Amanda, córka Stanisława i Bożeny Malarz, urodzona 26.01.1995 w Bielsku-Białej, zamieszkała w Kozach, ul.Zdrowia 15.

**************************************

Pustelnik Łukasz,syn Marka i Marii Kucharskiej, urodzony:09.09.1989r, Bielsko-Biała,zamieszkały:Kozy,ul.Wiosenna 6.
Greń Renata,córka Czesława i Małgorzaty Madzia, urodzona: 21.04.1989r, Cieszyn,zamieszkała: Brenna,ul.Leśnica 141.

**************************************

Znamirowski Łukasz,syn Łukasza i Janiny Jarosz, urodzony:15.01.1984r,Bielsko-Biała,zamieszkały:Kozy,ul. Przecznia 70.
Szlagor Ewa,córka Piotra i Małgorzaty Jurzak, urodzona: 30.05.1986r,Bielsko-Biała,zamieszkała: Kozy,ul. Jesionowa 11.

**************************************

Nizinkiewicz Janusz,syn Bolesława i Danuty Rus, urodzony:11.02.1981r, Kobiernice,zamieszkały:Bujaków,ul. Kamienna 9.
Byrska Barbara,córka Tadeusza i Bożeny Malarz, urodzona:13.09.1984r,Bielsko-Biała,zamieszkała:Kozy,ul. Zdrowia 22.

**************************************

Naglik Zbigniew,syn Romana i Marii Garncarz,urodzony:14.04.1991r w Bielsku-Białej,zamieszkały: Bujaków,ul.Słoneczna 2.
Honkisz Wioletta, córka Stefana i Haliny Góra,urodzona:20.12.1992r w Bielsku-Białej,zamieszkała: Kozy,ul.Jaskółcza 22.

**************************************

Dobija Mariusz,syn Stanisława i Małgorzaty Pudełek,urodzony: 26.04.1989r w Bielsku-Białej,zamieszkały:Kozy,ul.Bielska 24.
Lis Maja,córka Dariusza i Renaty Konarskiej,urodzona: 29.05.1989r w Sosnowcu,zamieszkała: Kozy,ul.Zacisze 4.

**************************************

Szpak Tomasz,syn Mieczysława i Doroty Kocierz,urodzony: 10.08.1983r w Rajczy,zamieszkały: Bielsko-Biała,ul.Wapienna 40/22.
Malarz Karolina,córka Tadeusza i Agaty Szpiegla,urodzona:18.01.1990 w Bielsku-Białej,zamieszkała: Kozy,ul.Jaskółcza 51.

**************************************

Ligęza Robert,syn Józefa i Ireny Droździk,urodzony:09.08.1989r w Bielsko-Biała,zamieszkały: Kozy,ul.Zagrodowa 29.
Łyczko Magdalena, córka Mariana i Barbary Kostyła,urodzona:27.04.1993 w Bielsku-Białej., zamieszkała:Kozy,ul.Jesionowa 27.

**************************************

Honkisz Mateusz,syn Roberta i Grażyny,urodzony: 04.05.1992r w Bielsku-Białej,zamieszkały:Kozy,ul.Kęcka 112.
Pycia Joanna,córka Zbigniewa i Doroty,urodzona: 23.08.1992r w Bielsku-Białej,zamieszkała:Wilkowice,ul.Agrestowa 33.

**************************************

Szlagor Grzegorz,syn Piotra i Małgorzaty Jurzak,urodzony: 17.03.1987r, Kobiernice,zamieszkały: Kozy,ul.Jesionowa 11.
Szlagór Joanna,córka Jacka i Beaty Kudłaciak,urodzona: 12.11.1992r, Bielsko-Biała,zamieszkała: Bujaków,ul.Podlesie 35A.

**************************************

Gacek Rafał,syn Krzysztofa i Barbary Zemanek,urodzony:27.11.1985r , Bielsko-Biała,zamieszkały:Kozy,ul.Nadbrzeżna 5A.
Olszewska Agnieszka,córka Jana i Wandy Czulak,urodzona:16.04.1990 Bielsko-Biała,zamieszkała: Kozy,ul.Jesionowa 2.

**************************************

Mynarski Tomasz,syn Stanisława i Danuty Borys,urodzony: 04.03.1988r w Oświęcimiu,zamieszkały: Stara Wieś,ul.Łąkowa 5.
Waluś Agnieszka,córka Mirosława i Urszuli Wanat,urodzona 24.12.1992w Bielsku-Białej,zamieszkała:Bielsko-Biała,ul.Kosynierów 6m/1.

**************************************

Krynicki Piotr, syn Jana i Ireny Barna, urodzony: 02.05.1978r w Gorlicach, zamieszkały: Gorlice,ul.Błażeja i Stanisława Wrońskich 62.
Iskra Iwona, córka Ryszarda i Barbary Talar, urodzona: 16.04.1986r w Bielsku-Białej, zamieszkała: Kozy,ul.Szkolna 16/9.

**************************************

Bienias Robert,syn Mirosława i Danuty Kruczalak,urodzony:09.07.1984r w Bielsku-Białej,zamieszkały:Kozy.ul.Łukowa  18. Byrska Kinga,córka Zdzisława i Alicji Greń,urodzona: 25.04.1987 r w Bielsku-Białej,zamieszkała: Bystra 90.

**************************************

Romaniuk Marta,córka Jerzego i Zofii Hładuniuk, urodzona: 28.02.1983 r w Tychach,zamieszkała: Tychy,ul.Kopernika 38/23.
Blachura Piotr,syn Tadeusza i Antoniny Harat, urodzony: 01.09.1981 r. w Kozach,zamieszkały: Kozy,ul.Krakowska 88

**************************************

Gawęda Agata, córka Piotra i Krystyny Zuziak, ur.11.01.1992r w Bielsku-Białej,zamieszkała: Kozy,ul.Wapienna 77.
Jakubiec Dariusz, syn Andrzeja i Beaty Nowak,ur,17.08.1991r w Bielsku-Białej,zamieszkały: Godziszka,ui.Polna 623.

**************************************

Hałat Jakub,syn Jacka i Doroty Kucharskiej,urodzony:27.04.1990r w Bielsku-Białej,zamieszkały: Kozy,ul.Wiosenna 6.
Malchar Katarzyna,córka Grzegorza i Bożeny Warunek,urodzona: 27.12.1992r w Bielsku-Białej,zamieszkała: Ligota,ul Młynarska 19.

**************************************

Strattner Roman,syn Waltera i Moniki WeiB,urodzony: 12.11.1973 w Furth/Bay,Niemcy, zamieszkały: Obere Bergstr. 8 Veitsbronn,Niemcy.
Klimczak Agnieszka,córka Stanisława i Marii Olma,urodzona: 07.01.1981r w Bielsku-Białej, zamieszkała: Kozy,ul.Podgórska 41.

**************************************

Tlaka Łukasz,syn Franciszka i Marii Żurek,urodzony: Bielsko-Biała, 24.02.1982r,zamieszkały: Bielsko-Biała,ul.Miętowa 18..
Lasek Agnieszka,córka Tadeusza i Małgorzaty Laszczak,urodzona: 21.04.1984r,zamieszkała: Kozy,ul.Łukowa 10.

**************************************

Dobija Grzegorz,syn Wiesława i Agaty Kanik,urodzony: 18.09.1977r w Bielsku-Białej,zamieszkały: Wilkowice,ul.Zajęcza 8.
Leśniak Barbara,córka Tadeusza i Grażyny Szymanek, urodzona: 03.10.1983r w Bielsku-Białej,zamieszkała:Kozy,ul.Słowików 8.

**************************************

Onyszkiewicz Szymon,syn Artura i Mieczysławy Lipskiej, ur.29.10.1983r w Białej-Białej, zamieszkały: Kozy,ul.Gajowa 4.
Wiśniewska Agnieszka,córka Bernarda i Marii Drożdż,ur.15.07.1981r w Bielsku-Białej, zamieszkała: Bielsko-Biała,ul.Dmowskiego 7/1.

*************************************

Handzlik Rafał,syn Krzysztofa i Heleny Madeja,ur.26.06.1990r w Bielsku-Białej,zamieszkały: Kozy,ul.Nadbrzeżna 51.
Manda Aneta,córka Bogusława i Aliny Jurzak,ur.30.12.1990r w Bielsku-Białej,zamieszkała: Kozy,ul.Bociania 5.

**************************************

Płaszczyński Marcin,syn Władysława i Danuty Głownia,ur.04.09.1988r w Bielsku-Białej,zamieszkały: Kozy,ul.Majowa 3.
Byrska Klaudia,córka Jacka i Teresy.ur.21.06.1989r w Miedźnej, zamieszkała: Ligota,ul.Bielska 28 m2.

***************************************

Zontek Michał,syn Janusza i Teresy Blachura, urodzony: 18.04.1989r w Bielsku-Białej,zamieszkały:Kozy,ul.Kwiatowa 20a.
Stanaszek Kinga,córka Ryszarda Grażyny Strzelczyk,urodzona: 25.02.1992r w Bielsku-Białej,zamieszkała: Kozy,ul.Wiosenna 8.

***************************************

Bratkowski Mariusz,syn Stanisława i Marioli Krywalskiej,urodzony:14.04.1982r w Toruniu,zamieszkały: Londyn,19 Manor Way,Worcester Park,Surrey KT 4 ,7 PH
Blachura Anna,córka Jerzego i Bożeny Drabek,urodzona:23.12.1982r,w Bielsku-Białej,zamieszkała: Bujaków,ul.Bielska 33.

***************************************

Śpiewak Rafał,syn Marka i Bogusławy Byrdy,urodzony: 22.07.1989r w Bielsku-Białej,zamieszkały: Bystra,ul.Kalinowa 3.
Jakubiec Adrianna,córka Jacka i Katarzyny Kasperek,urodzona:30.04.1992r w Bielsku-Białej,zamieszkała: Kozy,ul.Zagrodowa 31.

****************************************

Sławomir Malarz,zamieszkały: Kozy,ul.Łagodna 4
Natalia Hornik,zamieszkała: Dursztyn, ul.Pienińska 17.

****************************************

Fabia Bartosz,syn Leszka i Heleny Mroczko, urodzony: Bielsko-Biała,30.06.1981r, zamieszkały: Bielsko-Biała, ul. I Armii Wojska Polskiego 4 m 44.
Kućka Jolanta,córka Wiesława i Doroty Zygmunt, urodzona: Bielsko-Biała,17.05.1980 r, zamieszkała: Kozy,ul.Krakowska 89.

****************************************

Ślosarczyk Bartłomiej, syn Mirosława i Barbary Baścik, ur. 06.10.1986r Bielsko-Biała, zamieszkały: Kozy, ul. Żytnia 11.
Kos Natalia, córka Jana i Alicji Więtczak,ur.24.10.1991r Bielsko-Biała, zamieszkała: Kozy, ul. Łagodna 16.

****************************************

Młynarski Mateusz, syn Tadeusza i Czesławy Dudys,ur.20.11.1986r. w Bielsku-Białej, zamieszkały: Kozy, ul. Podgórska 27.
Machniowska Dominika, córka Pawła i Doroty Rawinis,ur.31.01.1989r. w Bielsku-Białej, zamieszkała: Kęty, ul. Młynek 11.

***************************************

Kluz Wojciech, syn Franciszka i Danuty Borutka, urodzony: 18.08.1982r w Bielsku-Białej, zamieszkały: Kozy, ul. Bociania 14.
Bień Kamila, córka Henryka i Grażyny Tkaczuk,urodzona:30.07.1987r w Mikołowie, zamieszkała: Mikołów, ul. Żwirki i Wigury 31c/11.

****************************************

Jurzak Arkadiusz, syn Stanisława i Haliny Rozmus, urodzony: 20.07.1984r w Bielsku-Białej, zamieszkały: Kozy. ul. Bociania 22.
Kukiełka Joanna, córka Henryka i Urszuli Bogusz, urodzona: 07.11.1990r w Olkuszu, zamieszkała: Bolęcin, ul. Graniczna 16.

****************************************

Żabówka Grzegorz, syn Stanisława i Aliny Jędrzejek, ur. 10.11.1985r, Bielsko-Biała, zamieszkały: Bielsko-Biała ul. Gen. Chłopickiego 21.
Kasiuba Angelika, córka Mieczysława i Grażyny Żurek, ur. 31.01.1990r, Bielsko-Biała, zamieszkała: Kozy ul. Wiosenna 45.

*****************************************

Gryczka Stanisław. syn Andrzeja i Heleny Grygierczyk, ur. 15.07.1985r, Pszczyna, zamieszkały: Czechowice-Dziedzice ul Chałupnicza 32.
Olma Natalia, córka Krzysztofa i Marii Pabiś, ur. 17.07.1987r, Bielsko-Biała, zamieszkała: Kozy ul.Jesionowa 36.

*****************************************

Warzecha Adam, syn Ryszarda i Stefanii Kula,ur.06.01.1983r,Knurów, zamieszkały:Paniówki,ul.Dębowa 34.
Mydlarz Elżbieta, córka Leszka i Barbary Byrskiej,ur.09.10.1984r,Bielsko-Biała,zamieszkała: Kozy, ul. Zagrodowa 25.

*****************************************

Krynicki Piotr, syn Edwarda i Marii Bańdura,ur.04.05.1978r,Bielsko-Biała, zamieszkały: Kozy, ul. Kwiatowa 17.
Kołodziejczyk Monika, córka Aleksandra i Marii Nowak,ur.18.01.1979r, Bielsko-Biała, zamieszkała: Kozy, ul. Wałowa 3.

*****************************************

Pustelnik Tomasz, syn Mariana i Haliny Rączka, urodzony: 03.03.1988r w Bielsku-Białej,  zamieszkały: Kobiernice, ul Bielska 4.
Ślosarczyk Monika, córka Romana i Ewy Biela, urodzona: 04.05.1991r w Bielsku-Białej, zamieszkała: Kozy, ul. Zagrodowa 23.

*****************************************

Krzysztofek Kamil, syn Jana i Barbary Malarz, ur. 15.06.1989r. w Bielsku-Białej, zamieszkały Kozy ul, Łagodna 26.
Dudys Karolina, córka Piotra i Mirosławy Dobija, ur. 22.04.1991r. w Bielsku-Białej, zamieszkała Rybarzowice ul. Jarzębinowa 877.

*****************************************

Będź Dawid, syn Eugeniusza i Zdzisławy Hiszpańska, ur. Wrocław 29.12.1983r. zamieszkały Sobótka, ul. Metalowców 18.
Honkisz Barbara, córka Mariana i Czesławy Malińska, ur. Bielsko-Biała 19.11.1986r. zamieszkała Kozy, ul. Jaskółcza 27 b.

*****************************************

Wróbel Patryk, syn Stanisława i Renaty Kublin, ur. 14.04.1988r w Bielsku-Białej, zamieszkały:Kozy,ul.Jabłoniowa 2
Jakubiec Marzena, córka Andrzeja i Jadwigi Matusiak, ur. 06.04.1986r w Bielsku-Białej,zamieszkała: Kozy, ul. Chabrowa 36.

*****************************************

Płowucha Patryk,syn Piotra i Janiny Rusin,ur.08.08.1982r w Bytomiu,zamieszkały:Bytom,ul.Grottgera 17/8.
Ślosarczyk Anna,córka Wiesława i Barbary Komędera,ur.20.06.1988r w Bielsku-Białej,zamieszkała:Kozy,ul.Żytnia 3.

*****************************************

Stwora Krzysztof,syn Mariana i Barbary Zaporowskiej,ur.27.11.1976r w Kobiernicach,zamieszkały: Bujaków, ul.Szkolna 20.
Byrska Ewa,córka Leszka i Łucji Matura,ur.23.12.1984r w Bielsku-Białej,zamieszkała:Bujaków,ul.Szkolna 20.

*****************************************

Kućka Wojciech,syn Mariana i Krystyny Kasperek,ur. 15.03.1984r,Bielsko-Biała,zamieszkały:Kozy,ul.Bagrówka 36B
Gościńska Maria,córka Adama i Krystyny Świderskiej,ur.03.03.1986r,Żywiec,zamieszkała: Sól 29.

*****************************************

Burdyl Jan,syn Edwarda i Anny Pękala,ur.29.05.1967r,Maków Podhalański,zamieszkały: Stryszawa 238.
Pękala Joanna,córka Henryka i Marii Handzlik,ur.20.02.1984r,Bielsko-Biała,zamieszkała: Kozy,ul.Podgórska 67

*****************************************

Malarz Łukasz,syn Władysława i Lidii Płóciennik,ur.02.05.1985r,Bielsko-Biała, zamieszkały: Kozy,ul.Graniczna 22.
Nycz Małgorzata,córka Władysława i Barbary Łyczko,ur.21.02.1986r Bielsko-Biała, zamieszkała: Kozy,ul.Młyńska 12.

*****************************************

Frydrych Jakub,syn Bogdana i Doroty Zemanek,ur.27.02.1982r,Wadowice, zamieszkały: Kęty,ul.Żeromskiego 11.
Pudełko Joanna,córka Andrzeja i Kazimiery Piznal, ur.31.03.1989r, Bielsko-Biała,zamieszkała: Kozy,ul.Jesionowa 40.

*****************************************

Borutka Zbigniew, syn Edwarda i Krystyny Brózda, ur.27.11.1977r,Kozy, zamieszkały: Kozy,ul Bociania 15.
Krawiec Iwona, córka Andrzeja i Teresy Wróblewskiej, ur.07.04.1983r, Wadowice, zamieszkała: Kozy,ul.Bociania 15.

****************************************

Fedorowicz Maciej, syn Grzegorza i Beaty Herzyk, ur.17.10.1987r, Bielsko-Biała, zam. Bielsko-Biała,ul. Dębowa 6 m 6.
Kaczmarczyk Magdalena, córka Zdzisława i Ewy Mikler, ur.26.05.1990r, Bielsko-Biała, zamieszkała: Kozy, ul. Jaskółcza 49

****************************************

Sadowski Marcin, syn Zbigniewa i Doroty Jakubiec, ur.05.02.1984r w Bielsku-Białej, zam.Bielsko-Biała, ul. Rolna66.
Jura Iwona, córka Mieczysława i Marii Zioło, ur.20.09.1980r w Bielsku-Białej, zam.Kozy, ul.Różana 3.

****************************************

Hołowka Bartosz,syn Jana i Haliny Adamaszek, ur.28.07.1979r w Kozach, zamieszkały: Kozy ul. Czereśniowa 2.
Woźniak Monika, córka Marka i Lucyny Sztefko, ur.27.07.1979r w Kozach, zamieszkała: Kozy, ul. Wiosenna 3.

****************************************

Malarz Maciej,syn Jana i Michaliny Olearczyk,ur. 10.02.1978r w Bielsku-Białej,zamieszkały: Kozy,ul.Jaskółcza 51.
Sporysz Agnieszka,córka Czesława i Krystyny Bogacz,ur. 01.11.1983r w Kobiernicach,zamieszkała: Czaniec,ul. Zagłębocze 20.

****************************************

Rymarczyk Grzegorz,syn Jana i Krystyny Pściuk,ur. 29.09.1982r w Bielsku-Białej,zamieszkały: Kozy,ul.Górska 11.
Byrska Elżbieta,córka Zygmunta i Aleksandry Grygierczyk,ur.28.01.1983r w Bielsku-Białej,zamieszkała:Czechowice-Dziedzice,ul.Słowackiego27/10

****************************************

Stefko Radosław,syn Wiesława i Urszuli Kozik,ur.14.08.1988r. w Kobiernicach,zamieszkały: Kozy,ul.Krakowska 90.
Szczurek Paulina,córka Jana i Jolanty Zabagło,ur.04.07.1992r w Bielsku-Białej, zamieszkała: Kozy,ul.Jutrzenki 37.

****************************************

Sasak Artur,syn Mirosława i Barbary,urodzony:14.06.1986 w Bielsku-Białej,zamieszkały: Kozy,ul.Wałowa 15.
Naglik Sabina,córka Władysława i Agaty,urodzona:27.10.1989 w Oświęcimiu,zamieszkała: Malec,ul Stawowa 43.

****************************************

Jurak Damian,syn Kazimierza i Danuty Glos,urodzony:27.09.1988r w Bielsku-Białej,zamieszkały: Iłownica 80.
Ślosarczyk Adrianna,córka Romana i Ewy Biela,urodzona:18.12.1989r w BielskuBiałej, zamieszkała:Kozy,ul.Zagrodowa23.

****************************************

Kowalczyk Bogdan,syn Emila i Stanisławy Kasperek,ur.17.09.1979 w Kozach,zamieszkały: Kozy,ul.Podgórska 22.
Komędera Lucyna,córka Kazimierza i Krystyny Kusak,ur.06.02.1983 w Kobiernicach,zamieszkała: Kęty, Oś.Leśne 48.

****************************************

Żogała Paweł, syn Jacka i Lidii Tyll, ur.27.03.1980r w Oświęcimiu,zamieszkały: Kozy,ul.Zagrodowa 2.
Jędrzejczyk Agnieszka, córka Jerzego i Bożeny Płaszczyńskiej, ur.03.04.1980r w Bielsku-Białej,zamieszkała: Kozy,ul.Zagrodowa 2.

****************************************

Walacik Tomasz,syn Jana i Teresy,ur.13.12.1983r w Głogowie, zamieszkały:Lipin 12.
Kowalczyk Marcela,córka Emila i Stanisławy Kasperek,ur.01.02.1984r w Kobiernicach, zamieszkała: Kozy,
ul. Podgórska 22.

****************************************

Malarz Rafał,syn Bronisława i Małgorzaty Malarz,ur.05.06.1982r w Bielsku-Białej,zamieszkały:Kozy,ul.Bielska 42.
Kowalska Anna,córka Ryszarda i Marii Dziaduła,ur.19.06.1985r w Bielsku-Białej,zamieszkała:Kozy,ul.Bielska 42.

****************************************

Smoliński Sebastian,syn Romana i Anny Maćkowicz,ur.19.09.1985r w Częstochowie,zam. Kłobuck,ul.Polna 20.
Zontek Sylwia,córka Ryszarda i Kazimiery Sadlik,ur.02.07.1983r w Bielsku-Białej,zam.Kozy,ul.Łukowa 16.

****************************************

Rymarczyk Krystian,syn Wiesława i Michaliny Jurzak,ur.29.08.1981r w Bielsku-Białej,zamieszkały:Kozy,ul.Wiosenna 32.
Tomaszewska Małgorzata,córka Sławomira i Bernadetty Kubies, ur.22.01.1986 w Bielsku-Białej,zamieszkała: Bielsko-Biała,ul.Czwartaków 3 m42.

****************************************

Syjota Michał,syn Sławomira i Joanny Mleczko,ur.20.08.1982r w Bielsku-Białej,zamieszkały:Kozy,ul.Krakowska 54.
Czaplińska Anna,córka Stanisława i Barbary Gwizd,ur.31.01.1982 w Chrzanowie,zamieszkała: Kozy,ul.Krakowska 54.

****************************************

Młynarczyk Maciej, syn Jana i Jadwigi, ur. 07.02.1987 w Bielsku-Białej, zamieszkały: Kozy ul. Nadbrzeżna 3a.
Paw Aneta, córka Tadeusza i Renaty Kołodziejczyk, ur. 11.11.1987 w Bielsku-Białej, zamieszkała: Kozy ul. Podgórska 52.

****************************************

Zeman Miłosz, syn Marka i Bernardety, ur.27.08.1985r, zamieszkały: Kozy,ul.Jarzębinowa 1.
Borutko Barbara, córka Mieczysława i Urszuli, ur.06.07.1984r, zamieszkała: Bielsko-Biała,ul.Działowa 14a.

****************************************

Laszczak Grzegorz,syn Romana i Marianny Brzezińskiej,ur.17.03.1985r,w Bielsku-Białej,zamieszkały: Bielsko-Biała,ul.Gałczyńskiego 3 m5.
Biela Aneta,córka Jana i Lucyny Matyszkiewicz,ur.27.08.1985r, w Bielsku-Białej, zamieszkała: Kozy, ul.Podgórska 94.

****************************************

Gronkiewicz Krzysztof,syn Fryderyka i Katarzyny Drabek, ur.19.12.1987 r w Kobiernicach,zamieszkały: Kobiernice,ul.Sportowa 19.
Pudełko Barbara,córka Andrzeja i Bożeny Raczek,ur.11.04.1991r w Bielsku-Białej,zamieszkała:Kozy,ul.Podgórska 43.

****************************************

Zontek Mateusz, syn Tadeusza i Danuty Król,ur.01.05.1986r w Bielsku-Białej,zamieszkały: Jasienica 683.
Pijak Justyna,córka Kazimierza i Zofii Majdak,ur.11.07.1987r w Oświęcimiu, zamieszkała:Kozy,ul.Zacisze 2.

****************************************

Ślosarczyk Maciej, syn Mirosława i Barbary Baścik, ur. 11.09.1985r. w Bielsku- Białej, zamieszkały: Kozy, ul. Żytnia 11.
Fedorowicz Iwona, córka Władysława i Marii Kućka, ur. 16.05.1988r. w Bielsku-Białej, zamieszkała: Kozy, ul. Krakowska 100.

****************************************

Zontek Tomasz, syn Andrzeja i Anny Kubica, ur. 16.06.1981r. w Bielsku-Białej, zamieszkały: Kozy, ul. Jaskółcza 1a.
Maliborska Agnieszka, córka Jerzego i Ewy Krupnik, ur. 25.09.1981r. w Oświęcimiu, zamieszkała: Kęty, ul. Mickiewicza 31a.

****************************************

Mikołajczyk Marcin, syn Władysława i Janiny Głąb, ur. 10.04.1985 r. w Oświęcimiu, zamieszkały: Kęty, Kępa Lewa 5a.
Ślosarczyk Beata, córka Wiesława i Barbary Komędera, ur.12.09.1989r. w Bielsku-Białej, zamieszkała: Kozy, ul. Żytnia 3.

****************************************

Jakubiec Tomasz,syn Stanisława i Krystyny,ur.15.01.1980r w Bielsku-Białej,zamieszkały: Kozy, ul.Jaskółcza 33.
Sołogub Marlena,córka Eugeniusza i Zdzisławy,ur.09.09.1983r, zamieszkała: Katowice,ul.Koraszewskiego 1a/14.

***************************************

Marszałek Piotr,syn Jana i Alicji Nycz,ur.21.01.1983r w Oświęcimiu,zamieszkały: Pisarzowice,ul.Piękna 14.
Zoń Agnieszka,córka Aleksandra i Haliny Ślosarczyk,ur.20.07.1985r w Bielsku- Białej,zamieszkała: Kozy,ul. Majowa 16.

***************************************

Olszewski Jarosław,syn Andrzeja i Elżbiety Zbrzyzna,ur.31.01.1983r w Żurominie,zamieszkały:Bielsko-Biała, ul.Bardowskiego 2.
Wojtyła Patrycja,córka Krzysztofa i Czesławy Buczyńskiej, ur.25.07.1983r w Katowicach,zamieszkała:Kozy,ul.Kęcka 26.

***************************************

Szwarc Łukasz,syn Kazimierza i Doroty Zabłockiej,ur.06.10.1983r w Bielsku- Białej,zamieszkały:Bielsko-Biała,ul.Roztoki 7 m 72
Handzlik Elżbieta,córka Macieja i Marii Kanik,ur.13.09.1983r w Bielsku-Białej, zamieszkała: Kozy,ul.Podgórska 84.

***************************************

Gacek Grzegorz,syn Pawła i Marii Lasek,urodzony:05.03.1981r. w Bielsku-Białej,zamieszkały: Kozy,ul.Gajowa 14.
Jurzak Marzena,córka Karola i Urszuli Matejko,urodzona: 24.10.1980r. w Bielsku-Białej,zamieszkała: Kozy, ul. Przepiórek 2.

***************************************

Studencki Łukasz, syn Zbigniewa i Izabeli Bombas,urodzony: 12.08.1983r. w Szczyrku, zamieszkały: Bielsko-Biała,
ul. Doliny Miętusiej 30 m4.
Herma Marta, córka Tadeusza i Jadwigii Bożek, urodzona: 14.08.1985r. w Bielsku-Białej, zamieszkała: Kozy, ul.Szkolna 18 m4.

***************************************

Kaniewski Michał,syn Wiesława i Zofii Świątek,urodzony: 11.05.1988r. w Garwolinie, zamieszkały: Iwowe 76.
Jeleśniańska Anita,córka Piotra i Barbary Honkisz,urodzona:15.06.1986r w Bielsku-Białej, zamieszkała:Kozy,ul.Jaskółcza 45.

****************************************

Pabiś Jacek,syn Kazimierza i Bożeny Jurowskiej, urodzony:15.09.1985r. w Bielsku-Białej, zamieszkały: Kozy,ul.Jesionowa 34.
Kućka Katarzyna,córka Ryszarda i Wiesławy Hałat, urodzona: 22.04.1986r. w Bielsku Białej, zamieszkała: Kozy,ul.Świerkowa 5.

****************************************

Ratuś Przemysław,syn Krzysztofa i Henryki Sidorowicz,urodzony: 25.09.1984r w Raciborzu,zamieszkały: Nowa Wieś Głubczycka 73.
Kasperek Monika, córka Tadeusza i Alicji Jurzak,urodzona: 30.12.1986r w Bielsku-Białej, zamieszkała: Kozy ul. Jesionowa 9.

****************************************

Ogorzałek Andrzej, syn Walentego i Danuty Glanowskiej,urodzony: 19.10.1980r w Bielsku-Białej, zamieszkały: Bielsko-Biała, ul.Trzech Diamentów 34 m16.
Prus Alicja, córka Mieczysława i Krystyny Reczko, urodzona: 04.10.1979r w Kozach, zamieszkała: Kozy,ul. Jesionowa 14.

*****************************************

Dudek Adam,syn Krzysztofa i Zofii Rezik, urodzony:23.12.1982r , Bielsko-Biała, zamieszkały:Kozy, ul. Wiosenna 25.
Florczak Aleksandra, córka Bogdana, urodzona:21.02.1986r. w Żorach, zamieszkała:Żory, ul. Poprzeczna 4.

****************************************

Gawęda Kamil,syn Benedykta i Kazimiery Garbat,urodzony:18.01.1988r w Bielsku-Białej, zamieszkały:Kozy ul. Jesionowa 17.
Szlosek Anna,córka Leszka i Zofii Adamaszek,urodzona:12.11.1987r w Bielsku-Białej, zamieszkała:Kozy, ul. Dolna 26.

****************************************

Wawok Paweł, syn Andrzeja i Władysławy Mieszczak, urodzony: 18.05.1981 w Żywcu, zamieszkały: Żywiec, ul. Oczkowska 60.
Wawak Barbara,córka Bronisława i Stanisławy Kos, urodzona: 04.11.1985 w Bielsku-Białej, zamieszkała:Kozy, ul. Astrów 7.

****************************************

Bernat Andrzej, syn Stanisława i Marii Jura, urodzony: 31.10.1983r w Kobiernicach, zamieszkały: Bujaków, ul.Łukowa 11.
Laszczak Iwona, córka Jana i Marii Adamaszek, urodzona: 15.09.1984 r w Bielsku-Białej, zamieszkała: Kozy, ul.Podgórska 79.

****************************************

Krupa Łukasz,syn Ignacego i Emilii Szlagor,urodzony: 11.08.1981r w Bielsku-Białej,zamieszkały: Kozy,ul.Łukowa 11
Hałat Iwona,córka Adama i Urszuli Kruczała,urodzona:15.11.1984r.w Oświęcimiu,zamieszkała:Bulowice,ul. św.Brata Alberta 46

****************************************

Hernas Marcin, syn Mariana i Anny Zochowskiej, ur. 17.01.1985 w Bielsku Białej, zamieszkały w Bielsku-Białej, ul. Sternicza 12 m. 143
Horoszko Ewelina, córka Krzysztofa i Lucyny Handzlik, ur. 06.05.1988 w Bielsku Białej, zamieszkała w Kozach, ul. Jaskółcza 58.