|
Poniedziałek |
Wtorek |
Środa |
Czwartek |
Piątek |
Sobota |
Niedziela |
1
* Msza Św.Msza Św. Godzina: 8:00 +Janina Pawica z mężem Marianem
* Msza Św.Msza Św. Godzina: 10:30 +Bronisław Handzlik |
2
* Msza Św.Msza Św. Godzina: 17:00 Za zmarłych parafian 2020-2021 |
3
* Msza Św.Msza Św. Godzina: 17:00 ZBIOROWA
+Ignacy Krupa,Felicja Chojna,Justyna Byrska,Wanda Olszewska,Michalina Laszczak,Henryk
Oślak,Franciszek Chojna,Teresa Rozmus,Władysław Baścik,Władysława Kołodziejczyk,Michalina
Byrska,Antonina Siatkowska,
Ks.Stanisław Chrostek,Teofila Marusza,Zyta Honkisz,Grzegorz Jekiełek,
Tadeusz Reczko,Teresa Basiak,Mirosław Bienias,Sławomir Syjota,Jan Pagieła,Antonina
Mleczko,Tadeusz Rymarczyk,Krystyna Sroka,Marianna Mieszczak,Janina Zontek,Jerzy
Marusza,Czesław Swarzyński,Dominik Byrski,Adam Malarz,Stefania Kuglarz,Stanisław Malarz,Łucja
Byrska,
Zofia Dudziak,Tadeusz Denkowski,Mirosław Nycz,Genowefa Piznal,
Lucjan Jurzak,Adam Herma,Edward Kasperek,Stanisława Pająk,Anna
Zeman,Matylda Lorens |
4
* Msza Św.Msza Św. Godzina: 17:00 +Stefania i Stanisław Kućka |
5
* Msza Św.Msza Św. Godzina: 7:30 +Adam Herma
* Msza Św.Msza Św. Godzina: 17:00 +Tadeusz Jurzak w 4r.śm. |
6
* Msza Św.Msza Św. Godzina: 7:30 +Edward Kasperek
* Msza Św.Msza Św. Godzina: 17:00 +Józef Zygmunt z żoną Bernardą |
7
* Msza Św.Msza Św. Godzina: 8:00 +Eugeniusz i Genowefa Owcarz
* Msza Św.Msza Św. Godzina: 10:30 +Lucjan Jurzak, Za Parafian |
8
* Msza Św.Msza Św. Godzina: 17:00 +Janina Rzycka w 12 rocz.śm |
9
* Msza Św.Msza Św. Godzina: 17:00 +Józef Kućka w rocz.śm. |
10
* Msza Św.Msza Św. Godzina: 17:00 ZBIOROWA
+Ignacy Krupa,Felicja Chojna,Justyna Byrska,Wanda Olszewska,Michalina Laszczak, Henryk
Oślak,Franciszek Chojna,Teresa Rozmus,Władysław Baścik Władysława Kołodziejczyk Michalina
Byrska,Antonina Siatkowska, Ks.Stanisław Chrostek,Teofila Marusza,Zyta Honkisz, Grzegorz Jekiełek,
Tadeusz Reczko, Teresa Basiak,Mirosław Bienias, Sławomir Syjota,Jan Pagieła, Antonina
Mleczko,Tadeusz Rymarczyk,Krystyna Sroka,Marianna Mieszczak,Janina Zontek,Jerzy
Marusza,Czesław Swarzyński,Dominik Byrski,Adam Malarz,Stefania Kuglarz,Stanisław Malarz,Łucja
Byrska,Zofia Dudziak.Tadeusz Denkowski,Mirosław Nycz,Genowefa Piznal,Lucjan Jurzak,Adam
Herma,Edward Kasperek,Stanisława Pająk,Anna Zeman,
Matylda Lorens. |
11
* Msza Św.Msza Św. Godzina: 17:00 +Stanisław Rapacz w rocz.śm. |
12
* Msza Św.Msza Św. Godzina: 17:00 +Teresa i Stanisław Kaczmarczyk z rodzicami |
13
* Msza Św.Msza Św. Godzina: 17:00 +Bronisław Bułka z rodzicami |
14
* Msza Św.Msza Św. Godzina: 8:00 +Franciszek i Stefania Pająk
* Msza Św.Msza Św. Godzina: 10:30 Roczki, Za Parafian |
15
* Msza Św.Msza Św. Godzina: 17:00 +Kazimiera Szymańska z m. Marianem s.Ryszardem |
16
* Msza Św.Msza Św. Godzina: 17:00 +Janina Kołodziejczyk z rodzicami,teściami |
17
* Msza Św.Msza Św. Godzina: 17:00 ZBIOROWA +Ignacy Krupa,Felicja Chojna,Tadeusz,Justyna Byrska, Wanda Olszewska, Michalina Laszczak,Henryk
Oślak,Franciszek Chojna,Teresa Rozmus,
Władysław Baścik, Władysława Kołodziejczyk,Michalina Byrska,Antonina Siatkowska,Ks.Stanisław
Chrostek,Teofila Marusza,Zyta Honkisz,
Grzegorz Jekiełek, Tadeusz Reczko, Teresa Basiak,Mirosław Bienias, Sławomir Syjota,Jan
Pagieła,Antonina Mleczko,Tadeusz Rymarczyk,
Krystyna Sroka,Marianna Mieszczak,Janina Zontek,Jerzy Marusza,
Czesław Swarzyński,Dominik Byrski,Adam Malarz,Stefania Kuglarz, Stanisław Malarz,Łucja
Byrska,Zofia Dudziak,Tadeusz Denkowski.
Mirosław Nycz,Genowefa Piznal,Lucjan Jurzak,Adam Herma,Edward Kasperek,Stanisława Pająk,Anna
Zeman,Matylda Lorens. |
18
* Msza Św.Msza Św. Godzina: 17:00 +Roman Gabryś z rodzicami |
19
* Msza Św.Msza Św. Godzina: 17:00 Msza Święta Do Miłosierdzia Bożego.Za zmarłych czcicieli Bożego Miłosierdzia i zmarłych z naszych
rodzin. Od czcicieli Bożego Miłosierdzia. |
20
* Msza Św.Msza Św. Godzina: 17:00 +Edward i Genowefa Handzlik+Jan i Karolina Kanik w r. |
21
* Msza Św.Msza Św. Godzina: 8:00 +Julian i Dorota Malarz
* Msza Św.Msza Św. Godzina: 10:30 +Adam Herma, Za Parafian |
22
* Msza Św.Msza Św. Godzina: 17:00 +Cecylia Kućka,+Julian Kućka w rocz. śm. |
23
* Msza Św.Msza Św. Godzina: 17:00 +Leon Blachura |
24
* Msza Św.Msza Św. Godzina: 17:00 ZBIOROWA
+Ignacy Krupa.Felicja Chojna,Justyna Byrska, Wanda Olszewska,Michalina Laszczak, Henryk
Oślak,Franciszek Chojna,Teresa Rozmus,Władysław Baścik, Władysława Kołodziejczyk,Michalina
Byrska,Antonina Siatkowska, Ks.Stanisław Chrostek,Teofila Marusza,Zyta Honkisz,Grzegorz Jekiełek,
Tadeusz Reczko, Teresa Basiak,Mirosław Bienias,Sławomir Syjota,Jan Pagieła,Antonina
Mleczko,Tadeusz Rymarczyk,Krystyna Sroka,Marianna Mieszczak,Janina Zontek,Jerzy
Marusza,Czesław Swarzyński,Dominik Byrski,Adam Malarz,Stefania Kuglarz,Stanisław Malarz,Łucja
Byrska,Zofia Dudziak,Tadeusz Denkowski,Mirosław Nycz,Genowefa Piznal,Lucjan Jurzak,Adam
Herma,Edward Kasperek,Stanisława Pająk,Anna Zeman,
Matylda Lorens |
25
* Msza Św.Msza Św. Godzina: 17:00 +Anna Haczek w rocz. śm. |
26
* Msza Św.Msza Św. Godzina: 17:00 +Stanisław i Helena Procner z rodzicami |
27
* Msza Św.Msza Św. Godzina: 17:00 +Jan i Maria Dudys |
28
* Msza Św.Msza Św. Godzina: 8:00 +Karol i Franciszka Jurzak
* Msza Św.Msza Św. Godzina: 10:30 +Edward Kasperek, Za Parafian |
29
* Msza Św.Msza Św. Godzina: 17:00 +Franciszka Kasperek z mężem Franciszkiem w r.
śm. |
30
* Msza Św.Msza Św. Godzina: 17:00 +Czesława Janosz |
|
|
|
|
|
Legenda |
| Intencje mszalne | | Kalendarz liturgiczny |
|