Parafialna Wycieczka

Zapraszamy na parafialną wycieczkę ” Po górach, dolinach”

Czorsztyn, Spływ Dunajcem, Powroźnik, Krynica Górska, Słotwiny, Muszyna, Stary Sącz.

Termin 03-04. 06.2023

Dzień 1, 03.06.2023
Wyjazd z Kóz w godzinach porannych. Przejazd do Nidzicy. Zwiedzanie zamku, średniowieczna warownia na prawym brzegu zbiornika Czorsztyńskiego, spływ przełomem Dunajca, gdzie płynąc tratwami z flisakami można podziwiać piękno Pienin. Czas wolny w Szczawnicy. Przejazd malowniczą drogą w kierunku Krynicy Górskiej, po drodze zwiedzanie cerkwi św. Jakuba Młodszego Apostoła w Powroźniku. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie, obiadokolacja grillowa przy ognisku z pieczeniem kiełbasy. Nocleg.

Dzień 2, 04.06.2023

Po śniadaniu wykwaterowanie z pensjonatu. Msza św. Zwiedzanie parku zdrojowego. Słotwiny, ścieżka w koronach drzew. Przejazd do Muszyny i zwiedzanie: Ogrody Biblijne, Ogrody Sensoryczne, w drodze powrotnej zatrzymamy się w Starym Sączu, mieście odwiedzanym przez św. Jana Pawła II: Rynek, Klasztor Klarysek, Brama Szeklerska. Czas wolny. Wyjazd w godzinach popołudniowych. Przyjazd wieczorem do Kóz.

Cena od osoby 370 zł

Cena zawiera:
- przejazd autokarem turystycznym (WC, barek, klimatyzacja),
- nocleg w pensjonacie,
- śniadanie i obiadokolacja w hotelu,
- opieka pilota,
- opłaty przewodnickie,
- ubezpieczenie
Cena nie zawiera: biletów wstępów do zwiedzanych obiektów- ok 190 zł.
Zapisy wraz z wpłatą zaliczki w kwocie 170 zł przyjmowane są w zakrystii.