Eger i Miskolc

22-23.10.2022

1 Dzień (22.10.2022)

Wyjazd w godzinach porannych. Przejazd przez Słowację, przekroczenie granicy słowacko-węgierskiej. Przyjazd do Egeru, spacer po zabytkowej części miasta: Bazylika, Minaret, Twierdza, Kościół Minorytów. Przejazd do hotelu. Zakwaterowanie. Wieczorna wizyta w Dolinie Pięknej Pani połączona z kolacją w winiarni z degustacją wina i muzyką na żywo.

2 Dzień (23.10.2022)

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Msza Św. Przejazd do Miskolca. Czas wolny w kąpielisku Tapolca, kąpiele w słynnych basenach termalnych znajdujących się w urokliwych jaskiniach. Wyjazd do kraju w godzinach popołudniowych.

Cena 520 zł/od osoby.

Cena zawiera:
- przejazd autokarem
- zakwaterowanie w motelu 2* w Egerze
- śniadanie w formie bufetu
- kolację w winiarni
- opiekę pilota przewodnika
- ubezpieczenie NNW i KL

Cena nie zawiera wstępów do zwiedzanych obiektów i na basen (ok. 7500HUF)

Ww. program jest ramowy i może ulec zmianie kolejność zwiedzania w zależności od warunków atmosferycznych i godzin otwarcia zwiedzanych obiektów.

Zapisy wraz z zaliczką w wysokości 220 zł/os. przyjmowane są w Zakrystii do 25.09.2022