Jarmark Adwentowy

Jarmark Adwentowy 04-05.12.2021

Dzień, 1 04.12.2021

Wyjazd z Polski w godzinach wczesnoporannych. Przejazd przez terytorium Słowacji na Węgry. Msza Św. w wydrążonym w skale Kościele
MB Częstochowskiej. Przejazd na stronę peszteńską miasta. Spacer od węgierskiego Parlamentu przez Plac Wolności do Bazyliki św. Stefana. Zwiedzanie wnętrz i modlitwa przy relikwiach patrona świątyni. Udział w jednym z najbardziej kolorowych jarmarków adwentowych na placu Vorosmartyego. Obiadokolacja w restauracji w centrum miasta z muzyką cygańską i lampką wina. Następnie jednogodzinny rejs statkiem po Dunaju. Wieczorny wyjazd na wzgórze Gelerta, skąd rozpościera się wspaniała panorama miasta. Powrót do hotelu. Nocleg.

Dzień 2, 05.12.2021

Śniadanie w hotelu. Wykwaterowanie. Msza Św. w polskiej parafii w Budapeszcie. Przejazd do największego Oceanarium – Tropikarium w Europie środkowej z unikalnymi zbiorami morskiej fauny i flory. Dalsze zwiedzanie miasta. Wyjazd na Wzgórze Zamkowe. Zwiedzanie m.in. Baszty Rybackiej, neogotyckiego Kościoła Św. Macieja, Zamku Królewskiego. Wyjazd w kierunku Polski, powrót na miejsce wyjazdu w godzinach wieczornych.

(Podany program może ulec przesunięciu ze względu na pogodę i godziny otwarcia zwiedzanych obiektów.)

Cena 480 zł/os.

Cena obejmuje:

- transport autokarem wyposażonym w klimatyzację, WC, barek,
- zakwaterowanie w hotelu w Budapeszcie, pokoje z łazienkami 2, 3 os,
- wyżywienie, śniadanie- bufet w hotelu,
- kolacje w restauracji z winem i muzyką,
- rejs statkiem po Dunaju,
- opiekę pilota, zwiedzanie z pilotem,
- ubezpieczenie.

Cena nie obejmuje biletów wstępów do zwiedzanych obiektów ok. 6000 HUF (70 zł.).