Ogłoszenia – 18.10.2020

29 NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dzisiejsza niedziela obchodzona jest w Kościele jako Światowy Dzień Misyjny. Modlimy się w intencjach misyjnych Kościoła i za misjonarzy trudzących się głoszeniem Ewangelii na misjach.

2. Liturgiczne obchody tygodnia będą następujące:

-we wtorek,20 października, wspomnienie Św.Jana Kantego,kapłana,patrona naszej diecezji,

-w środę,21 października, Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy,

-w czwartek,22 października, wspomnienie Św. Jana Pawła II, papieża,

-w piątek,23 października, wspomnienie Św. Józefa Bilczewskiego, biskupa.

3. W przyszłą niedzielę, 25 października, obchodzimy uroczystość Rocznicy Poświęcenia Kościoła Własnego. W naszych modlitwach pamiętajmy o wszystkich żyjących i zmarłych fundatorach, ofiarodawcach i budowniczych naszego kościoła.

4. Parafianie z Kóz-Centrum złożyli projekt do koziańskiego budżetu obywatelskiego, celem utwardzenia terenu pod miejsca postojowe przy ul. Panienki. Aby projekt został wykonany, potrzeba głosowania mieszkańców Gminy Kozy. Formularze do pobrania, znajdują się pod chórem. Po wypełnieniu można pozostawić deklarację pod chórem do przyszłej niedzieli. Jest także możliwość głosowania drogą elektroniczną.

5. Chór Domu Kultury w Kozach zaprasza do udziału w Pałacu Czeczów w Kozach, w czwartki o godz.18.00-19.30.Szczególnie zapotrzebowanie na głosy męskie.