Ogłoszenia – 19.01.2020

1.Liturgiczne obchody tygodnia:
-we wtorek,21 stycznia,wspomnienie Św.Agnieszki,dziewicy i męczennicy.
-w środę,22 stycznia, nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy.
-w piątek,24 stycznia,wspomnienie Św.Franciszka Salezego,biskupa i doktora Kościoła.W tym dniu kończy się Tydzień Modlitw o jedność chrześcijan.
- sobotę,25 stycznia,Święto Nawrócenia Św.Pawła,apostoła.

2.W przyszłą niedzielę,26 stycznia,Kościół Katolicki w Polsce obchodzi dzień Islamu

3.Zakończyła się wizyta duszpasterska- kolęda. Pragnę serdecznie podziękować wszystkim parafianom za miłe,życzliwe i serdeczne i ciepłe przyjęcie. Dziękuję także za wszystkie posiłki i poczęstunki, oraz za składane ofiary z tej okazji.

4.W sobotę,25 stycznia i w niedzielę,26 stycznia,na Mszach Świętych w naszym kościele, weźmie udział z kolędą Kapela “Beskidek” z Bielska-Białej.Dziecięco-młodzieżowy zespół kultywuje i promuje folklor góralski,którego perełkami są kolędy i pastorałki.Zespół ubogaci naszą liturgię na Mszach Świętych.Ofiary złożone po Mszach Świętych przeznaczone będą na wsparcie działalności artystycznej kapeli.