Ogłoszenia – 11.08.2019

1. Liturgiczne obchody tygodnia będą następujące:

-we wtorek,13 sierpnia,archidiecezja krakowska oddaje cześć NMP Kalwaryjskiej,

-w środę,14 sierpnia,uroczystość św. Maksymiliana Marii Kolbego, kapłana, męczennika, Patrona naszej diecezji. W środę,nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy,

-w czwartek, 15 sierpnia,uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny.Msze Święte o godz.8.00 i 10.30.Składka z tego dnia przeznaczona na Diecezjalny Dom Duszpasterski w Andrychowie. O godz.14.00 z kościoła Św.Ap.Szymona i Judy w Kozach,wyruszy procesja do kaplicy pod „Panienkę”,gdzie o godz.15.00 będzie Msza Święta.

-w piątek,16 sierpnia,czcimy Boże Miłosierdzie z racji trzeciego piątku miesiąca,

-w sobotę,17 sierpnia,wspomnienie Św.Jacka,kapłana

2. Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona jest na wykonanie Drogi Krzyżowej w naszym kościele.Bóg zapłać za wszystkie ofiary,które gromadzimy na ten cel.