Ogłoszenia – 09.06.2019

UROCZYSTOŚĆ ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

1.Liturgiczne obchody tygodnia:

-w poniedziałek,10 czerwca,święto NMP Matki Kościoła.Składka z tego dnia przeznaczona jest na Dom Matki i Dziecka,
-we wtorek,11 czerwca,wspomnienie Św.Barnaby,apostoła,
-w środę,12 czerwca,nowenna do Matki Bożej Pomocy,
-w czwartek,13 czerwca,święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana,
-w piątek,14 czerwca,wspomnienie Bł.Michała Kozala,biskupa i męczennika.

2.W przyszłą niedzielę,16 czerwca przypada uroczystość Najświętszej Trójcy,która kończy czas Komunii Świętej wielkanocnej.

3.Spotkanie Rady Parafialnej w poniedziałek,10 czerwca,po Mszy Świętej.

4.Wręczenie krzyży z okazji sakramentu bierzmowania i okolicznościowych pamiątek,w poniedziałek,10 czerwca,po Mszy Świętej.

5.Składka z przyszłej niedzieli przeznaczona jest wykonanie Drogi Krzyżowej w naszym kościele.Bóg zapłać za wszystkie ofiary,które gromadzimy na ten cel.

6.Serdeczne podziękowanie dla Ks.Pawła,za dzisiejszą obecność, wygłoszone Słowo Boże,wspólną modlitwę za nas i z nami.Z okazji odpustu wszystkim życzymy wielu łask Bożych oraz darów i natchnień Ducha Świętego.