Ogłoszenia – 13.10.2019

-

1. Dziś obchodzimy XIX Dzień Papieski.Młodzież przed kościołem zbiera ofiary przeznaczone na fundusz stypendialny dla ubogiej młodzieży.

2. Liturgiczne obchody tygodnia:

-we wtorek,15 października,wspomnienie Św.Teresy od Jezusa,dziewicy i doktora Kościoła.Jest to zarazem Dzień Dziecka utraconego.

-w środę,16 października,wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej. W środę Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy

-w czwartek,17 października wspomnienie św.Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika

-w piątek, 18 października, święto św.Łukasza ewangelisty. W tym dniu oddajemy cześć Bożemu Miłosierdziu z racji III piątku miesiąca,
W piątek,także Nowenna do Św.Jana Pawła II przed obchodem 100 rocznicy urodzin Karola Wojtyły,oraz uczczenie relikwii.Św.Jana Pawła II.

3. W przyszłą niedzielę,20 października, obchodzimy Światowy Dzień Misyjny, który rozpoczyna tydzień modlitw w intencji misji. Składka na cele misyjne. Ofiarą do puszek przed kościołem pragniemy materialnie wesprzeć udręczonych skutkami wojny chrześcijan w Syrii.

4. 16 października,w środę 2019 r. przypada kolejna rocznica ustanowienia naszej parafii. Na prośbę Ks.Biskupa tym dniu w naszym kościele będzie trwała Wieczysta Adoracja Najświętszego Sakramentu. Adoracja rozpocznie się o godz. 8.00, a zakończy o godz.17.00. Dysponujących wolnym czasem parafian prosimy o chwile adoracji w kościele.