Ogłoszenia – 18.11.2018

1.Liturgiczne obchody tygodnia:

-we wtorek,20 listopada,wspomnienie Św.Rafała Kalinowskiego,kapłana,

-w środę,21 listopada,wspomnienie Ofiarowania NMP.
Jest to dzień imienin Ks.Biskupa Janusza Zimniaka.Pamiętajmy o modlitwie w intencji Biskupa Seniora.

-w środę,Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy,

-w czwartek 22 listopoda,wspomnienie Św.Cecylii,dziewicy i męczennicy,

-w sobotę,24 listopada,wspomnienie Świętych męczenników wietnamskich,Andrzeja Dug-Lac,kapłana i Towarzyszy.

2.W przyszłą niedzielę,25 listopada,obchodzimy uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata.

3.Katecheza dla kandydatów do bierzmowania,w poniedziałek 19 listopada po Mszy Świętej.

4.Został wydany parafialny Kalendarz na 2019r, ukazujący fotografie naszych kapliczek w parafii,oraz ważniejsze święta i wydarzenia w ciągu roku.Ofiary składane z okazji kalendarzy przeznaczone będą na odnowienie malowania kościoła i wymianę lamp na nowe wkościele. Bóg zapłać za wszystkie ofiary,które gromadzimy na ten cel.