Ogłoszenia – 03.06.2018

OGŁOSZENIA 9 NIEDZIELA ZWYKŁA B  03.06.2018r.

1.Dziś po Mszy Świętej o godz.8.00 wymiana tajemnic różańca świętego.

2.W dniu dzisiejszym odbędzie się doroczna pielgrzymka ku czci św.Jana Sarkandra do Skoczowa,na Kaplicówkę.

3.Składka z dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby diecezji.

4.Obchody tygodnia będą następująca:

-w środę,06.czerwca,nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy,
-w czwartek.07 czerwca przypada I czwartek miesiąca,od godz.16.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwy za kapłanów i o nowe powołania,
-w piątek,08 czerwca,uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa.Z racji uroczystości nie obowiązuje post i wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych,
-w sobotę,9 czerwca,wspomnienie Niepokalanego Serca NMP Msza Święta ku czci Matki Bożej o godz.7.30 w sobotę.

5.Zapisy na pielgrzymkę do Częstochowy,Gidle,Leśniowa,która będzie 14.06.2018r przyjmowane są w zakrystii.

6.Na prośbę Ks.kardynała Nycza ofiarą do puszki przed kościołem wspieramy dzieło budowy świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie.

7.Zapisy na XXVII Pieszą Pielgrzymkę Diecezji Bielsko-Żywieckiej na Jasną Górę,przyjmowane są do 13 lipca w Bielsku-Białej,oraz przez stronę internetową do 22 lipca.

8.Serdeczne podziękowanie dla naszych Parafian za przygotowanie Uroczystości Bożego Ciała:

-za wykonanie pięknych ołtarzy,
-za wystrojenie domów i trasy procesji,
-wykonanie nagłośnienia,
-udział w procesji dzieci, wszystkich parafian

9.Do czwartku trwa oktawa Bożego Ciała z procesją wokół kościoła po Mszy Świętej o godz.17.00.