ogłoszenia – 15.04.2018

1.Na prośbę Ks.Biskupa,w dzisiejszą niedzielę,ofiarą do puszek wspieramy Radio Diecezjalne Anioł Beskidów.

2..Liturgiczne obchody tygodnia:

-w środę,18 kwietnia, Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy,
-w piątek,20 kwietnia,modlimy się do Bożego Miłosierdzia z racji trzeciego piątku miesiąca.

3.Katecheza dla kandydatów do bierzmowania w poniedziałek,po Mszy Świętej wieczornej.

4.Spotkanie rodziców dzieci I komunijnych,we wtorek,17 kwietnia,po Mszy Świętej wieczornej.

5.W przyszłą niedzielę,22 kwietnia,rozpoczynamy Tydzień Modlitw o powołania do służby w Kościele.

6.W przyszła niedzielę,22 kwietnia-w Niedzielę Dobrego Pasterza-odbędzie się w naszej parafii, II Parafialny Piknik Rodzinny.Serdecznie zapraszamy wszystkich parafian i gości.Program znajduje się w gazetce i ulotkach przy wyjściu z kościoła.