Wycieczka- Drezno,Berlin, Poczdam

Program wycieczki która odbędzie się w dniach 08-10.06.2017r

Dzień 1.

Wyjazd o godz. 3:00 z Kóz (parking przy kościele). Przejazd do Drezna – zwiedzanie m.in.: Zwinger (10 EUR ) lub Nowy Zielony Skarbiec (10 EUR), Opera, Kościół NMP – czas wolny. Wyjazd w kierunku Berlina. Przyjazd do hotelu. Zakwaterowanie. Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 2.

Śniadanie. Przejazd do centrum Berlina, zwiedzanie m.in.: Berliner Dom (5 EUR) katedry z grobowcami Hohenzollernów, przejście na Alexanderplatz, wyjazd na Wieżę Telewizyjną (12 EUR). Przejazd pod Bramę Brandenburską, Reichstag, spacer aleją Unter den Linden na Wyspę Muzeów, godzinny rejs po Sprewie (6 EUR). Przejazd do Berlina Zachodniego, zwiedzanie ruin Gedächtniskirche, spacer po słynnym bulwarze handlowym Kurfurstendamm, następnie Plac Poczdamski. Czas wolny. Powrót do hotelu. Obiadokolacja. Nocleg.

Dzień 3.

Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Wyjazd do Poczdamu, miasta wpisanego na Światową Listę Dziedzictwa UNESCO. Spacer po ogrodach kompleksu pałacowo-ogrodowego Sanssouci. Przejazd do Pałacu Cecylienhof (6 EUR), gdzie odbyła się Konferencja Poczdamska, zwiedzanie wnętrz. Przejazd przez rosyjską dzielnicę Aleksandrowkę do centrum miasta. Wyjazd do kraju. Powrót w godzinach nocnych.

Cena 670 zł

Cena obejmuje:

- przejazd autokarem turystycznym (TV, klimatyzacja, WC, barek)
- zakwaterowanie w hotelu w Berlinie, pokoje 2-3os. z łazienką, TV sat.
- wyżywienie: 2x śniadanie i 2x obiadokolacje w hotelu,
- opiekę pilota,
- ubezpieczenie.

Cena nie obejmuje biletów wstępów do zwiedzanych obiektów oraz napojów do obiadokolacji.
Zapisy wraz z wpłatą zaliczki 200 PLN od osoby do 15.02.2017 w zakrystii.