ogłoszenia- 08.10.2017

1. Dziś obchodzimy XVII Dzień Papieski-w naszej parafii przesunięty ze względu na uroczystość relikwii .Do puszek składamy ofiary przeznaczone na fundusz stypendialny dla ubogiej młodzieży.

2. Liturgiczne obchody tygodnia:

-w poniedziałek,16 października,wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej,
-we wtorek, 17 października wspomnienie św.Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika
-w środę, 18 października, święto św.Łukasza ewangelisty. Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy
-w piątek,20 października,wspomnienie Św.Jana Kantego, kapłana,patrona naszej diecezji.
W tym dniu oddajemy cześć Bożemu Miłosierdziu z racji III piątku miesiąca,
-w sobotę, 21 października, wspomnienie Bł.Jakuba Strzemię,biskupa.

3. W przyszłą niedzielę,22 października, obchodzimy Światowy Dzień Misyjny, który rozpoczyna tydzień modlitw w intencji misji.

4. Składka z przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na remont organów.Bóg zapłać za wszystkie ofiary złożone w tym celu. Prawdopobnie w tym tygodniu nastąpi zakończenie prac.

5. Katecheza dla kandydatów do bierzmowania,w poniedziałek,po Mszy Świętej.

6. 16 października,w poniedziałek 2017r przypada rocznica ustanowienia naszej parafii. Na prośbę Ks.Biskupa tym dniu w naszym kościele będzie trwała Wieczysta Adoracja Najświętszego Sakramentu. Adoracja rozpocznie się o godz. 8.00, a zakończy o godz.17.00. Dysponujących wolnym czasem parafian prosimy o chwile adoracji w kościele.