Sprawozdanie za 2014 rok

1.Sakrament chrztu przyjęły 24 dzieci, w tym 16 chłopców i 8 dziewczynek.

2.Do I Komuni Św. przystąpiło 27 dzieci.

3.Sakrament Bierzmowania przyjęły 16 osoby.

4.Wygłoszono 12 zapowiedzi.

5.sakrament małżeństwa zawarło 10 par.

6.Sakrament namaszczenia chorych udzielono 102 razy.

7.Zgony: zmarło 16 osób, w tym 7 męszczyzn i 9 kobiet.

8.Rozdano około 32 tyś. Komunii Św, o 4 tyś. więcej niż w roku poprzednim.

9.Dziękujemy za całoroczną troskę o naszą świątynię;
-Paniom za dbanie o czystość naszego kościoła przez cotygodniowe bezinteresowne sprzątanie.
-Śłużbie liturgicznej: ministrantom, lektorom, kantorom, scholi za obsługę liturgii Mszy św. i nabożeństw, za wierną służbę.
-Panu kościelnemu za posługę w zakrystii.
-Pani zakrystiance za troskę o czystość szat liturgicznych.
-Panu organiście wraz z paniami za troskę o śpiew kościelny i oprawę muzyczną, która nadaje piękna i wzniosłości liturgii w naszym kościele.
-Paniom i Panom przygotowującym okolicznościowe dekoracje w ciągu roku.
-Naszym ogrodnikom z Zagrody i Czerwonki za ofiarowane kwiaty i krzewy do kościoła.
-Paniom i Panomza bezinteresowne pielęgnowanie przy kościele kwiatów, krzewów i trawników.
-Paniom z Zespołu Charytatywnego za posługę samotnym i chorym parafianom.
-Redakcji gazety parafialnej i prowadzącym stronę internetową naszej parafii za trud przygotowania i prowadzenia naszej gazety i strony internetowej.
-Panom za wszelkie prace konserwatorskie i naprawcze wykonane w kościele i placu kościelnym.
-Panom elektrykom za troskę nad oświetleniem kościoła i placu kościelnego.
-Wszystkim którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do uświetnienia tej świątyni aby jak najlepiej był tu uwielbiony Bóg.
-Wam wszystkim za wspólnie spędzone chwile w tej świątyni na Mszach św. i nabożeństwach, aby oddać chwałę Bogu i dostąpić łaski Bożej i zbawienia.
-Za wszystkie wspólnie oraz osobiście złżone ofiary na dalszy rozwój, urządzanie i upiększanie oraz utrzymanie tej świątyni, jej otoczenia dzięki czemu udało się tak wiele wykonać i zaplanować dalsze prace. Wszystkim z serca dziękuję staropolskim “Bóg zapłać”.

10.Niech Bóg błogosławi Wam każdego dnia Nowego Roku, zachowuje od złego, darzy zdrowiem i wspiera we wszystkich dobych poczynaniach.