Rok 2007

19 lutego Jan Hałat dokonał pozłocenia inicjału JHS na drzwiczkach tabernakulum.

27 lutego wykonano krzyżyki na ławki do kościoła.

16 marca przywieziono do kościoła dzwon o wadze 130 kg. Został wykonany w firmie Janusza Felczyńskiego w Ostrowie koło Przemyśla.

Kontynaucja prac nad wykonaniem ławek:

13 kwietnia ropoczęto prace nad wykonaniem elewacji wieży.

Trwają prace nad wykonaniem elewacji kościoła:

10 maja zmarł nasz rodak O. Alojzy Chojna ze Zgromadzenia Najświętszych Serc Jezusa iMaryi, proboszcz Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej w Wielisławiu Starym. O. Alojzy miał 74 lata, w kapłaństwie przeżył 50 lat.

Trwają prace nad wykonaniem elewacji budynku plebanii:

9 lipca przywieziono do kościoła pierwszą partię ławek.

7 grudnia na Mszy Świętej Ks. Marek dokonał poświęcenia figury św. Ambrożego. Figurkę ufundowali pszczelarze z Gminnego Koła Pszczelarzy w Kozach. Rzeźba została wykonana przez Józefa Szypułę.

23 grudnia w odlwni Janusza Felczyńskiego zamówiono drugi dzwon o wadze 260 kg, który będzie nosił imię Jan Paweł II.

Sprawozdanie za 2007 rok:

-sakrament chrztu przyjęło 20 dzieci, w tym 12 dziewczynek i 8 chłopców

-do I Komunii przestapiło 20 dzieci

-sakrament Bierzmowania przyjęły 22 osoby

-wygłoszono 17 zapowiedzi

-sakrament Małżeństwa zawarło 8 par

-zmarło 10 osób, w tym 5 mężczyzn i 5 kobiet, wszystkie osoby zostały zaopatrzone sakramentami świętymi przed śmiercią

-rozdano 29 tys. Komunii Świętej.